دستگاه تصفیه آب - AN OVERVIEW

دستگاه تصفیه آب - An Overview

دستگاه تصفیه آب - An Overview

Blog Article

پرفروش ترین تابلو برق های بازار کدامند؟ + بررسی قیمت تابلو برق

بهره گیری از سیستم اسمز معکوس بروزترین روش تصفیه ی آب شهری

همچنین فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان با توجه به سختی آب بالای مناطق مختلف اصفهان به همراه امکان پرداخت پس از نصب و تست آب توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا صورت خواهد گرفت.

برای انتخاب میان این دو نوع دستگاه لازم است در نظر بگیرید که آیا فضای کافی برای قرار دادن این دستگاه ها در کابینت و یا روی میز دارید؟ دستگاه های تصفیه ی آب رو میزی ظاهر قشنگ تر و اندازه ی کوچکتر دارند اما بسیاری از افراد از اشغال فضای هر چند کوچک این دستگاه ها چندان راضی نیستند.

در روش اسمز معکوس فیلتراسیون آب به این صورت است که، آب از یک فیلتر غشایی با سوراخ های بسیار ریز (در حد نانو) عبور داده می‌شود. سوراخ های این غشاها تا حدی ریز هستند که فقط مولکول های آب می‌توانند از آن عبور کنند و ذرات بزرگتر از مولکول های آب در این فیلتر به دام افتاده و از آب جدا می‌شوند.

پس از عبور از مرحله اول، آب وارد حوزینگ دوم شده و فیلتر کربن اکتیو سر راه آن قرار دارد. یک سیستم اورجینال و استاندارد در مرحله دوم از فیلتر کربن ساخته شده از پوسته نارگیل و کاملا گیاهی میباشد و بالعکس آن نیز دستگاه های تقلبی به جای فیلتر کربنی از فیلتر پر شده با آنتراسیت استفاده میشود که برای بدن ضرر هم دارد و نمیتواند کلر آب لوله کشی را جذب و تصفیه نماید.

• مرحله دوم: مرحله بعدی فیلتراسیون توسط فیلتر کربن فعال انجام می‌شود، این فیلتر وظیفه حذف مواد شیمیایی مانند آفت کش ها، حشره کش ها، گازها و... را بعهده دارد.

چه خبره اون سر تهرون رو دامنه کوه ها متری ۳۰ میلیون،متری ۶ تومن برای ساخت هزینه شده و متری…

این نوع از دستگاه های تصفیه بر اساس میزان تولید آب دارای مدل های ۲۰۰ گالن، ۴۰۰ گالن و ۸۰۰ گالن هستند.

تصفیه فاضلاب فرآیندی است که اکثر آلاینده‌ها را از فاضلاب حذف می‌کند و دو خروجی که یکی مایع و یکی لجن است را تولید می‌کند که جهت دفع در محیط طبیعی مناسب است. در تصفیهٔ فاضلاب می‌توان از فرآیندهای زیستی استفاده کرد که این فرایندها می‌تواند شامل، حوضچهٔ هوادهی، لجن فعال یا فیلترهای شن و ماسه آهسته باشد. برای مؤثر بودن، فاضلاب باید توسط لوله و زیرساخت‌های مناسب به یک تصفیه‌خانه انتقال داده شود و خود فرایند نیز باید تحت نظارت و کنترل دقیق باشد.

منابع تأمین آب، ممکن است بوسیله آلاینده های مختلف دچار آلودگی و یا ناخالصی های مختلف شوند. فاضلاب خروجی منازل، سیستم های فاضلاب شهری، مواد شیمیایی استفاده شده در مزارع و فضای سبز، نشتی مخازن سوخت، فضولات حیوانی، نفوذ فلزات به آب در مسیر لوله کشی و بسیاری از عوامل دیگر، باعث به وجود آمدن این آلودگی ها هستند. انواع تصفیه آب خانگی[ویرایش]

شیر ورودی و سراه استیل جزو پک نصبی دستگاه تصفیه ی آب محسوب میشود و باید حتما رزوه های منظم داشته باشد. شرکت تصفیه آسا خدمات نصب و ارسال رایگان در سراسر تهران و کرج و اصفهان ارائه مینماید با این حال پک نصبی برای عزیزان دیگر استان ها و شهرستان ها داخل کارتن قرار گرفته تا بتوانید با توضیحاتی که کارشناسان شرکت تصفیه آسا به شما ارائه مینمایند دستگاه را در منزل خود به راحتی نصب و راه اندازی نمایید.

طبیعتا دستگاه های سافت واتر موجود در click here ایران مونتاژ ایران قطعات چین/تایوان میباشند که در انواع مدل های اسمز معکوس و الترافیلتراسیون یافت میگردند.

فیلتر ممبران: همان فیلتر بسیار مهمی است که مکانیزم اسمز معکوس را در دستگاه های تصفیه آب کامل برعهده دارد و در بالا به طور کامل راجع به آن توضیح داده شد.

Report this page